Uitnodiging Eerste Heilige Communie

Ouders,

Het is begrijpelijk, altijd is het druk en als er dan ook nog een feest georganiseerd moet worden… Zo stelt men de Eerste H. Communie van de kinderen makkelijk uit. Er is steeds wel een reden waarom het nu niet kan. Maar, hoe zijn uw herinneringen aan uw eigen Eerste Communie? Voor het eerst stond u in het midden van de belangstelling in de grote gemeenschap. Zo ging u horen bij de gemeenschap van de Kerk. Een gemeenschap rond Jezus Christus, die zijn hoop, zijn liefde wil uitdelen. Hij wil ons verbinden met zijn hemelse Vader. Bij de eerste communie gaat het niet over de jachtige en voorbijgaande dingen van de wereld, maar gaat het om het wonder van ons leven dat altijd blijft bestaan en dat geborgen is in God. Hier hoef je niet altijd mee bezig te zijn. Maar het vergeten, dat zou toch jammer zijn! Op een dag even een gebedje en we blijven weten dat we in Gods hand zijn. God vraagt niet veel van ons, maar Hij geeft wel heel veel. Daarom nodigen wij u uit om uw kind de Eerste H. Communie te laten doen. In een eerste bijeenkomst bespreken we de voorbereiding en het tijdstip van de viering. We denken aan 5 mei, maar er is over te spreken. Ook als u twijfelt, kom toch naar de eerste bijeenkomst van ouders met kinderen.
Die is gepland op zaterdag 10 november om 11.00 uur in de Friezenkerk.
Daar bezien we samen wat goed is voor uw kind, voor u en voor onze kerk. Graag tot ziens! 
Wie geïnteresseerd is wordt verzocht om contact op te nemen met rector bisschop Antoon Hurkmans via het e-mailadres

ahurkmans@bisdomdenbosch.nl.

Communicanten


Friezenkerk Rome
c/c Chiesa dei SS.Michele e Magno
Borgo Santo Spirito 21/41
00193 Roma - Italia
Tel. +39 336 766 135
Fax +39 178 226 3757

Financiële bereikbaarheid
Bic BPCVIT2S
IBAN IT37G0521603225000000000993
(9 nullen achter elkaar!)
t.n.v. Stichting Willibrordcentrum
Bank: Credito Valtellinese (Artigiano)